خدمات برش لیزر فلزات تهران
برش فلزات
می 21, 2018
خدمات برش CNC
cnc چیست ؟
سپتامبر 8, 2020

خدمات برش لیزر فلزات تهران

خدمات برش لیزر فلزات تهران

خدمات برش لیزر فلزات تهران

با عملکرد خوب یک دستگه لیزر که فلزات را برش می دهد شما این امکان را دارید فلزات مختلف را به خوبی برش بدهید و آنها را به قطعات کاملا مجزا تبدیل کنید . علاوه بر این ما می توانیم از برش فلزات جهت ایجاد قطعات جدید فلزی استفاده کنیم که توسط سایر تجهیزات امکان پذیر نیست. دستگاه پرینتر سه بعدی می تواند یک این ماشین پیشرفته این توان را دارد که یک محصول را از صفر تولید کند .

عموماً از این ماشین در صنعت تولید خودرو ، موارد نظامی، ساختمانی ، پزشکی ، آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد . جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات برش لیزر فلزات در تهران می توانید با شرکت آجین صنعت  تماس بگیرید

خدمات برش لیزر فلزات تهران

ویژگی های برجسته برش فلزات تهران به وسیله لیزر

  • بالا بودن دقت برش آن :در این روش به دلیل وارد نشدنن ضربه به محل برش له شدگی در جداره های برش نخواهیم داشت .

 

  • بالا بودن سرعت این فرآیند: به وسیله لیزر خیلی سریع می توانید فلزات را برش بدهید و در زمان خیلی کم میزان زیادی از فلزات عمل برش رویشان انجام می شود .

 

  • برش دادن فلزات مختلف با دستگاه لیزر فلزات: این دستگاه برش فلزات می تواند فلزات مختلفی مانند آلومینیوم ، ورق ، آهن ، استیل ، مس ، برنج ، گالوانیره و غیره را برش می دهد .

 

  • تولید حداقل ضایعات :به دلیل آنکه قطر دستگاه برش فلزات بسیار کم می باشد.و ضربه ای فلزی به فلز وارد نمی شود تولید ضایعات این دستگاه به حداقل می رسد. و ضربه فیزیکی به ورق وارد نمیشود
  • ظاهر زیبای کار هایی:بر عکس روش های سنتی و دستی از شروع عملیات برش تا پایان کار پرتو لیزر به طور مدوام و یکنواخت عمل برش را انجام می دهد .
  • استفاده آسان از دستگاه و فرآیند لیزر: فرآیند برش و لیزر فلزات توسط یک برنامه کامپیوتری به نام سی ان سی انجام می شود و کمترین استفاده از اپراتور دستگاه در زمان برش و لیزر فلزات انجام می شود .

برخی از مزایای دستگاه لیزر فلزات تهران شرکت آجین صنعت

ماشین های برش لیزری فلزات شرکت نور پایتخت تولید شده توسط کشور ژاپن می باشند. این دستگاه ها خیلی قوی، و سرعت و دقت بالایی دارند.و امکان ایجاد سوراخ های بسیار ریزی شرکت صنعتی آجین،با بهره گیری از کادر با تجربه و کارکشته و دستگاه های بسیار پیشرفته ژاپنی قادر به انجام همه نوع عملیات برش لیزری فلزات می باشد. در کارگاه آجین صنعت ما به دنبال یک ارتباط خوب و متقابل با همه مشتریان می باشیم. در واقع بهترین خدمات برش لیزر فلزات تهران توسط شرکت آجین صنعت ارائه می شود

برش لیزر فلزات ،خدمات برش لیزر فلزات تهران

برش لیزر فلزات

به چه دلیل برش لیزری فلزات بسیار محبوب است ؟

همیشه این سوال مطرح است که به چه دلیل لیزر فلزات طرفداران بیشماری دارد.؟  علت آن را می توان در مشخصات فنی دستگاه ها و همچنین قابلیت‌های بالقوه برش لیزری جستجو کرد. لیزر می تواند برش های بسیار دقیق و ریز را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد و حتی از آن برای برش های دو بعدی و سه بعدی استفاده می شود. به طور مثال بالا بودن دقت لیزر که بسیار مهم می باشد .

لیزر CNC خدمات برش لیزر فلزات تهران

لیزر CNC

بالا بودن دقت دستگاه ها

دقت بسیار بالا مهمترین ویژگی دستگاه های برش لیزر است. این دقت بالا از دو دلیل عمده دارد. در درجه اول، پرتو لیزر بسیار باریک است و از طریق سوزاندن و شکستن پیوند بین مولکولی امکان جداسازی یک قسمت از نمونه کار را به ما میدهد. بنابراین می توان با کمک این دستگاه ها برش هایی با دقت میلیمتر انجام داد و بالاترین کیفیت ممکن را در جریان برش به دست آمد.

در طرف مقابل، در دستگاه برش لیزر CNC فلزات از یک نرم افزار هوشمند سی ان سی بهره گرفته می شود . این نرم افزار امکان کنترل بخش حرکتی دستگاه را به ما میدهد و باعث می شود که دستگاه عملکرد هوشمندانه داشته باشد. بنابراین کنترل دستگاه کاملا در اختیار نرم افزار بوده و نیروی انسانی در کار آن دخالت ندارد. به همین راحتی خطای انسانی به حداقل می رسد و دقت کار دستگاه افزایش می یابد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *