عکس ها

مجهز به بروز ترین ماشین آلات دنیا
3 کیلووات Fiber
4 کیلووات Trumpf آلمان

ابعاد میز : 1500*3000 میلیمتر

برش تا ضخامت :
20 میل آهن
15 میل استیل
8 میل آلومینیوم
8 میل گالوانیزه

با کیفیت و دقتی بالا

قابلیت برش با گاز اکسیژن و نیتروژن

 

برش cnc لیزر: آنچه شما باید در مورد خدمات این دستگاه بدانید

برش cnc لیزر، معروف به ماشین های کنترل شده عددی رایانه، از نرم افزارهای مختلف برای کارکرد خودکار یا انجام چندین عملکرد به خوبی استفاده می کند. آن ها در بیشتر صنایع نمونه سازی رایج هستند؛ زیرا به تولید قطعات اولیه دقیق کمک می کنند. برش cnc لیزر دستگاهی است که به طور عام در این روش استفاده می شود و می تواند برای برش مواد مختلف استفاده شود.

شرکت های مختلفی که خدمات برش CNC را ارائه می دهند در بیشتر مراحل خود از روتر استفاده می کنند. شرکت های نمونه ساخت WayKen Rapid Manufacturing را به عنوان مثال در نظر بگیرید.

برش لیزری گزینه دیگری است که شامل استفاده از اشعه است. اکثر شرکت ها استفاده از CNC در برش قطعات ماشینک اری را ترجیح می دهند؛ زیرا موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش است. برخی از مواد مشهوری که می توان با استفاده از برش cnc لیزر برش داد شامل چوب، فولاد، آلومینیوم، کف، پلاستیک و کامپوزیت است. یک مثال عالی از استفاده از خدمات روتر CNC ، زمان رسیدگی به چوب است. می توان از آن برای برش و شکل دادن انواع مختلف چوب به روش مورد نیاز استفاده کرد. همچنین توانایی برش فلز دارد.

مزایای استفاده از برش cnc لیزر

طیف وسیعی از مزایای استفاده از این ابزار CNC برای شما فراهم می شود. آن ها عبارت اند از:

دقت

وقتی از برش cnc لیزر استفاده می کنید از سطح دقت بالایی برخوردار می شوید؛ زیرا این امر مدیون اتوماسیون آن است. آنچه لازم است این است که طرح ها با اندازه گیری دقیق به مقیاس کشیده شوند. در این صورت، این دستگاه برش اطمینان حاصل خواهد کرد که همه کارها با دقت انجام شده است. این در مقایسه با استفاده از سایر روش های دستی که محصول نهایی مورد نظر را ارائه نمی دهد، کاملا متفاوت است.

سطح ایمنی بالا

سطح بالایی از قطعات برش ایمنی با استفاده از روتر CNC وجود دارد. دستگاه برش وابستگی زیادی به کنترل انسان ندارد؛ به این معنی که احتمال وقوع حادثه بسیار کم است. برش cnc لیزر همچنین دارای ویژگی های ایمنی هستند که مانع از تصادف هر اپراتوری می شوند.

کاهش هزینه های کار

از زمان توسعه این فناوری استفاده از این دستگاه ها به کاهش هزینه ها کمک می کند. زیرا دیگر نیاز به پرداخت دستمزد کارگران برای انجام کار نیست. با هزینه کمتری کار با کیفیت دریافت خواهید کرد.

زمان چرخش کاهش یافته است

زمان لازم برای انجام فرایندهای مختلف حداقل خواهد بود. بیشتر تولید کنندگان معمولا وقت زیادی را در مورد برش قطعات با استفاده از برخی تجهیزات می گذرانند . بهره وری با این دستگاه برش افزایش می یابد. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی اکثر قطعات را تهیه کنید.

انعطاف پذیری

نکته خوب دیگر در مورد برش با استفاده از این تجهیزات CNC انعطاف پذیر بودن آن است. این می تواند برای طیف گسترده ای از روش ها مانند برش انواع مختلف مواد استفاده شود. فقط با زدن یک دکمه می توانید این کار را انجام دهید. شما باید به دنبال شرکتی باشید که بهترین خدمات برش CNC را ارائه دهد تا بهترین قطعات را با دقت تمام شده به دست آورد.

انتخاب سرویس برش CNC مناسب

موارد مختلفی وجود دارد که باید هنگام انتخاب شرکتی که خدمات برش CNC را ارائه می دهد، مورد توجه قرار دهید. آن ها عبارت اند از:

تجربه

شما باید تخصص چنین شرکت هایی را در نظر بگیرید. چیزی که می تواند شما را در انتخاب یکی از افراد باتجربه راهنمایی کند، مدت زمانی است که آن ها چنین خدماتی را ارائه می دهند. شرکت هایی که مدت طولانی فعالیت داشته اند، تخصص بیشتری دارند و کار باکیفیت تری ارائه می کنند.

 کسانی را پیدا کنید که بیش از ده سال خدمات برش CNC ارائه داده اند. رفتن به سراغ یکی از کسانی که مدت هاست این کار را انجام می دهد، کارهایی با کیفیت عالی را تضمین می کند.

تجهیزات مورد استفاده

شرکتی که می خواهید انتخاب کنید باید تجهیزات مناسبی با قابلیت های مورد نیاز برای این نوع کارها داشته باشد. برخی از ابزارهای مورد استفاده اکثر شرکت ها برای فعالیت هایی مانند برش پلاستیک CNC ، برش تخته سه لا CNC یا حتی برش سفارشی CNC به روز نیستند.

این بدان معنی است که آنها کیفیت خدمات مورد نیاز شما را تضمین نمی کنند. آن ها حتی بهترین و دقیق قطعات مورد نیاز قلمه ها را نیز به شما نشان نخواهند داد. اگر می خواهید بهترین اتمام را داشته باشید باید تجهیزات مورد استفاده توسط یک شرکت برش cnc لیزر خاص و قابلیت های آن ها را در نظر بگیرید.

کنترل کیفیت

کیفیت محصول نهایی که دریافت می کنید چیزی است که بیشترین اهمیت را دارد. شما باید اقدامات کنترل کیفیت یک ارائه دهنده خدمات برش CNC خاص را درک کنید. آن ها باید استانداردهای متفاوتی را برای اطمینان از کیفیت مطلوب محصولات نهایی در نظر بگیرند.

به عنوان مشتری ، باید با اقدامات کنترل کیفیت که توسط شرکت های مختلف فرز CNC استفاده می شود آشنا باشید. آن ها باید ابزار اندازه گیری مناسبی داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که قطعات برش CNC دقیق تری دریافت می کنید.

آزمایش همچنین یک قسمت اساسی از کنترل کیفیت است. یک شرکت خوب باید ابزار ها و روش های آزمایش مناسب را داشته باشد تا اطمینان حاصل کند که قطعات نهایی از کیفیت مطلوب برخوردار هستند.

مراجعات

شما می توانید از افراد دیگری که فرصتی برای جستجوی خدمات برش cnc لیزر از این شرکت ها داشته اند، توصیه هایی دریافت کنید. آن ها ایده ای در این زمینه دارند و شما را به کسانی که بهترین هستند، توصیه می کنند.

 فراموش نکنید که در مورد برخی از مواردی که ممکن است لازم باشد در مورد این خدمات بدانید، سوالات مهم بپرسید. این ممکن است شامل قیمت، نوع تجهیزات مورد استفاده و حتی کیفیت خدمات ارائه شده باشد. دریافت مراجعات به شما گزینه های متنوعی برای انتخاب می دهد و شما به بهترین ها بسنده می کنید.

خدمات مشتری

این عامل مهم دیگری هنگام جستجوی شرکتی است که خدمات فرز CNC را ارائه می دهد. آن ها باید رویكرد درستی نسبت به مجموعه های مختلف مشتریان خود داشته باشند. یک ارائه دهنده خدمات خوب باید شما را در مراحل مختلف مورد نیاز در این نوع کار ها از ابتدا تا انتها درگیر کند.

 آن ها همچنین باید آن چه را که از روند انتظار می رود قبل از شروع انجام دهند. شما باید از کار با آن ها لذت ببرید. در مورد چنین خدماتی نیز مهلت تعیین شده ضروری است. شرکت فرزکاری که انتخاب می کنید باید بتواند مهلت مقررات را رعایت کند. در نظر گرفتن همه این موارد به شما کمک می کند تا به بهترین نتیجه برسید.

سخن آخر

در این محتوا در زمینه کاربرد و مزایای استفاده از برش cnc لیزر و همچنین انتخاب سرویس برش CNC مناسب صحبت شد. دقت، سطح ایمنی بالا، کاهش هزینه های کار، کاهش زمان چرخش و انعطاف پذیری از مزایای این دستگاه لیزر است. اگر شما عزیزان نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید می توانید از این وب سایت بازدید کنید. همچنین از طریق ارتباط با متخصصان سوالات مختلف خود را مطرح سازید.