ویژگی ها

برش cnc لیزر لوله و پروفیل به طول ۶ متر

تا ضخامت ۱۰ میل آهن
۸ میل استیل
کارگیری دستگاه
لوله از قطر ۱۵ میل تا ۲۴۰ میل
پروفیل از ۱۵ میل تا ۱۵۰ میل

نمونه کار برش CNC لیزر لوله و پروفیل

برش CNC لیزر لوله و پروفیل

خدمات برش CNC لیزر لوله

خدمات برش CNC لیزر لوله فرآیند و تکنیکی است که برای برش لوله ها، اشکال ساختاری آن یا کانال ها استفاده می شود. این دستگاه لوله ها را به طول مورد نیاز برش می دهد؛ همچنین می تواند طرح های مختلف را در لوله ایجاد کند.
این یک روش دقیق برش است که می توان از آن در انواع مختلف اندازه و اشکال استفاده کرد. هنگام استفاده از خدمات برش لیزر لوله، به دنبال یک سازنده فلز با سال ها تجربه در برش لیزر باشید.

تجهیزات برش لیزر لوله انواع مختلفی دارد که می تواند نیازهای مختلف برش را برطرف کند.
یک دستگاه 2 محوره لوله ها را در 2 بعد برش می دهد. آن ها برای برش به طول خوب هستند. همچنین برای تولید ویژگی ها و اتصالات برای استفاده بین قطعات لوله در سازه ها به خوبی کار می کنند.
برش لیزر لوله 3 محوره در 3 بعد برش می خورد. این دستگاه ها برای برش زخم یا شیب استفاده می شوند.

خدمات برش CNC لیزر لوله
خدمات برش CNC لیزر پروفیل

شرکت ما کیفیت عالی خدمات برش CNC  لیزر پروفیل را در هر بار ارائه تضمین می کند. اگر به دنبال شرکتی هستید که خدمات برش لیزر برجسته ای را ارائه دهد، مطمئنا گزینه مناسبی انتخاب کرده اید.

در تاریخچه برش لیزر و نحوه توسعه آن در 5 دهه گذشته تقریبا یک تاریخ عظیم وجود دارد. بدون تحولات پیشرفته در دهه 60 و 70 ، ما امروز در این جایگاه نبودیم.

تاریخچه برش لیزر پروفیل اندکی پس از کشف فناوری لیزر که در اواخر دهه 1950 میلادی توسط گوردون گولد، چارلز هارد تاونز و آرتور لئونارد شاولو ساخته شد، آغاز گشت.
این امر مبتنی بر تلاش موفقیت آمیز برای متمرکز کردن تابش نور مرئی بود و اکتشافات در سال 1959 توسط گولد تحت عنوان THE LASER ، تقویت نور توسط انتشار تابشی منتشر شد.